BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 14367240
nr 1436 7240
Golvlampa
1930-tal. Höjd: 138
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 december 2021
kl 19:18:15
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)